HAKKIMIZDA

    Şirketimiz 2016 yılından bu yana Ziraat Mühendisi kurucuları önderliğinde 15 yıllık saha çalışmalarında edindikleri deneyimleriyle ekibi ile danışmanlık faaliyetini sürdürmektedir.

    Deneyimli kadromuz, danışanlarımıza güven duydukları ortamda hizmet vererek sürdürülebilir büyümelerine profesyonel iş ortaklığı sunmaktadır.

    Canbel Tarım Ürünleri ve Danışmanlık olarak dürüst, çalışkan, yenilikçi, disiplinli ve etik anlayışı şirketimizin temel ilkeleri olarak benimsenmektedir.

    Şirketimiz sürekli öğrenmeyi prensip edinmekte, güncel bilgilerle birlikte tecrübelerimizi paydaşlarımıza aktarmak temel görevlerimiz arasındadır

    Ana faaliyet konusu Sürdürülebilir Tarım olan şirketimiz, İyi tarım uygulamaları, organik tarım, GlobalGAP gibi ulusal ve uluslararası tarımsal belgelendirme ve Gıda Güvenliği için de Gıda Belgelendirme seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

    2018 yılında İzmir ve Manisa illerinde Beter Cotton üretiminin uygulanması ve gelişiminden sorumlu olarak İyi Pamuk Uygulamaları Derneği çözüm ortağı olarak hizmet kapsamını genişleten şirketimiz 2019 da Better Cotton Initiative (BCI) ile uygulama ortaklığı anlaşması imzalayarak resmi olarak uygulama ortağı statüsü kazanmıştır.

    Amacımız ekosistemi koruyarak tarım ürünlerinin güvenli bir şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlayıp tarımın gelişmesine katkıda bulunabilmektir. Her zaman önemli olanın GÜVENLİ GIDA ve Güvenli Sürdürülebilir Tarım ile mümkün olabileceğini biliyor, Tarladan Çatala SAĞLIKLI GÜVENLİ ÜRETİM sağlıyoruz.

+
Takım Üyesi
+
Mutlu Çiftçi
+
Marka
Paylaşmak İster Misiniz?